KlojimasPrieš klojimą nukasamas žemės sluoksnis (pvz., molis, dirvožemis) tiek, kol pasiekiams tvirtas pagrindas, t.y. apie 30-35 cm ir užpilama mažiausiai 25 cm storio laikančiuoju sluoksniu. Naudojamos šalčiui atsparios, granuliuotai vientisos, neužšalančios medžiagos, tokios kaip žvyras arba skalda (granulės dydis : 0/32 arba 0/45). Jei gruntas drėgnas ir nelabai tvirtas, reiktų naudoti specialias geosintetines medžiagas. Sankasa ir laikantysis sluoksnis turi būti parengti su mažiausiai 2 – 2,5% nuolydžiu. Pagrindai supilami sluoksniais ir sutankinami, sutankinimo koeficiantas - 98%.

PrieziuraNaujai įrengtą trinkelių dangą pirmą sezoną iki žiemos reikėtų valyti tik rankomis. Šluojamąsias mašinas galima pradėti naudoti ne ankščiua kaip po 3 mėn., kad neišardyti dar neįsitvirtinusių siūlių. Šluojamąsias mašinas su siurbiamuoju poveikiu rekomenduojama naudoti tik po metų.

spalvosGaminant betono gaminius iš natūralių užpildų kartais galimi spalvų netikslumai. Jie yra techniškai neišvengiami ir neturi įtakos betono gaminių kokybei. Spalvų skirtumai įprastai išsilygina grindinį veikiant įprastam klimatui. Vis dėl to, dėvėjimosi ir klimato poveikis bėgant laikui gali nulemti išorinius pokyčius, pvz., spalvos, struktūros ir pan. Tai gali išryškėti, jei gaminiai bus iš dalies po stogu, iš dalies atviri aplinkos poveikiui.